Любі клієнти, ми знову працюємо в штатному режимі! [/types]

“Stylus Турбота+” ваш надійний захисник для б/у техніки!

  1. Головна
  2. /
  3. “Stylus Турбота+” ваш надійний...
Partnership

Шановні клієнти, Stylus Турбота+ вже у продажу!

Ми раді поділитися з вами радісною новиною. Нещодавно ми розпочали продаж нового сервісу “Stylus Турбота+” у мережі магазинів STYLUS. Тепер ви можете отримати ще більше захисту, спокою та впевненості у довготривалості роботи вашої техніки.

Новий сервіс створений для вашої улюбленої вживаної техніки Apple – Macbook, iPhone, iPad, Apple Watch, AirPods, а також для вживаних ноутбуків інших брендів та смарт-годинників різних виробників.

Ваші пристрої – це не просто метал! Вони втілюють ваші ідеї, зберігають спогади та допомагають вам досягати більшого. Ми розуміємо це краще за всіх і докладаємо максимум зусиль, щоб зробити ваше технологічне життя ще безпечнішим.

“Stylus Турбота+” – ваш надійний захисник від непередбачуваних халеп. Адже цей сервіс надає вам гарантію до пристрою, що триватиме від третього до дванадцятого місяця після придбання техніки.

Наша команда має одну головну мету – забезпечити вас надійним партнером, який завжди поруч. Ми дбаємо про ваші потреби, адже ваше задоволення – це наше найбільше досягнення. З “Stylus Турбота+” ви матимете упевненість, що ваші улюблені пристрої завжди будуть в найкращому стані.

Довірте нам свою техніку, і ми надамо їй найкращий догляд та захист.

Забезпечуйте свої гаджети додатковим захистом разом із сервісами від SUPPORT.UA!

Post