Про компанію

  1. Головна
  2. /
  3. Про компанію

Компанія Support.ua все розуміє: халепи трапляються з кожним! Тому з 2014 року ми надаємо сервіси розширеної гарантії та можливість клієнтам використовувати техніку не один рік.

Продовження гарантії, захист при механічних пошкодженнях та цілодобова служба підтримки — це ж ідеальна формула існування твоєї техніки!

Вже 4 роки поспіль Support.ua кращі в категорії сервісу налаштувань та ремонту техніки за версією рейтингу «Українська народна премія».

Дивуйтеся, якою невибагливою стане ваша техніка, коли всі турботи ми візьмемо на себе. Від її експлуатації отримаєте тільки позитивні емоції, знаючи, що легкий та доступний сервіс тепер завжди під рукою, де б ви не були!

Халепи трапляються… Ми допоможемо!

About
Історія компанії
2014
Початок

Розробка революційного сервісу «Все буде добре», вперше представленому на Rozetka. Пошук нових партнерів.

2015
Безкоштовна доставка

Початок співпраці з Новою Поштою. Відтепер безкоштовне транспортування несправної техніки в сервісний центр Support.ua з будь-якої точки України.

2017
Співпраця з Samsung

Сервіси Support.ua з цього часу представлені в мережі магазинів Samsung. Розробка сервісу Trade-In для вигідного обміну смартфонів, планшетів та смарт-годинників.

2018
Мобільний додаток

Запуск мобільного додатку для Android. Хоч о 3 годині ночі, перебуваючи десь на Балі, звертайся в службу підтримки без будь-яких обмежень.

2019
Нові сервіси

Створення нових сервісів: «Ooops… Розбив, залив» та «Гарантія від Support.ua». Захист у негарантійних випадках та при відсутності гарантії від виробника.

Наша адреса
Про компанію