[/types]

Про компанію

  1. Головна
  2. /
  3. Про компанію

З 2014 року компанія Support.ua надає сервіси розширеної гарантії, що дозволяють клієнтам користуватися технікою не один рік.

Support.ua все розуміє: халепи трапляються! Тому сервіси продовження гарантії, захисту при механічних пошкодженнях та цілодобова служба підтримки — ідеальна формула існування вашої техніки!

Вже 5 років поспіль Support.ua найкращі в категорії сервісу налаштувань та ремонту техніки за версією рейтингу «Українська народна премія».

Ви будете вражені, якою невибагливою стане ваша техніка, коли всі турботи ми візьмемо на себе. Отримуйте тільки позитивні емоції від користування, адже легкий та доступний сервіс тепер завжди під рукою, де б ви не були!

Халепи трапляються… Ми допоможемо!

About
Історія компанії
2014
Початок

Розробка революційного сервісу «Все буде добре», вперше представленому на Rozetka. Пошук нових партнерів.

2015
Безкоштовна доставка

Початок співпраці з Новою Поштою. Відтепер безкоштовне транспортування несправної техніки в сервісний центр Support.ua з будь-якої точки України.

2017
Співпраця з Samsung

Сервіси Support.ua з цього часу представлені в мережі магазинів Samsung. Розробка сервісу Trade-In для вигідного обміну смартфонів, планшетів та смарт-годинників.

2018
Мобільний додаток

Запуск мобільного додатку для Android. Хоч о 3 годині ночі, перебуваючи десь на Балі, звертайся в службу підтримки без будь-яких обмежень.

2019
Нові сервіси

Створення нових сервісів: «Ooops… Розбив, залив» та «Гарантія від Support.ua». Захист у негарантійних випадках та при відсутності гарантії від виробника.

2020
Запуск послуг

Запуск послуг: «Захист від усіх халеп», «Захист від пошкоджень», «Захист дисплею», «iPhone Турбота», «iPhone Обмін». Тепер сервіс захисту техніки можна підібрати під власні потреби.

Наша адреса
Про компанію