[/types]
Мова
  • uk
  • en

Approved Турбота+

  1. Головна
  2. /
  3. Сервіси
  4. /
  5. Approved Турбота+

Купуєте вживану техніку, але термін гарантії вас не задовільняє? Ми знайшли вихід! Забезпечте свою вживану техніку розширеною гарантією від 4 до 12 місяців з моменту покупки в магазині STYLUS. Цей сервіс допомагає вам захистити різні ґаджети, включаючи Apple техніку, ноутбуки та смарт-годинники. В разі гарантійних випадків проводиться ремонт, а якщо це неможливо, компенсація вартості сервісу. «Approved Турбота+» — ваш спокій та гарантія якості обслуговування.

Approved Турбота+

«Approved Турбота+» – Ваш щасливий білет до світу технічних можливостей для вживаної техніки! Забезпечте свої вживані ґаджети розширеною гарантією від 4-го до 12-го місяця з моменту покупки в магазині STYLUS.

Термін дії: Від 4-го до 12-го місяця від дати придбання.

Покриття: широкий спектр техніки: від Apple пристроїв, ноутбуків різних марок до смарт-годинників.

Безкоштовний ремонт: у гарантійних випадках або повернення вартості сервісу сертифікатами STYLUS при неможливості відновлення.

Компетентний підхід: Гарантія якості та можливість компенсації у разі неможливості ремонту.

Увага: Техніка повинна бути в робочому стані при придбанні, без механічних пошкоджень та з наявністю серійного номера або IMEI.

Оберайте «Approved Турбота+», адже ваш ґаджет заслуговує найкращої гарантії!

Відповіді на запитання

Чи можна купити сервіс «Approved Турбота+» окремо?

Ні.

Для яких смартфонів надається сервіс?

Сервіс «Дистанційне налаштування смартфона» підходить для «Apple»: MacBook, iPhone, iPad, Apple Watch, AirPods, ноутбуків різних марок, смартгодинників.

Який термін дії сервісу?

Сервіс «Approved Турбота+» діє з 4 (четвертого) по 12 (дванадцятий) місяці після придбання пристрою.

При яких поломках можна скористатися сервісом?

Якщо виникнуть гарантійні поломки, тобто ті, що виникли внаслідок виходу з ладу пристрою у зв’язку з виробничим недоліком його елементів і деталей або в процесі нормального, природнього зносу.

Як скористатися сервісом?

Щоб скористатися сервісом, необхідно подати заявку в SUPPORT.UA по телефону 0-800-30-50-24 або за допомогою форми “Отримати допомогу” на головній сторінці сайту.

Скільки разів можна скористатися сервісом «Approved Турбота+»?

Сервісом «Approved Турбота+» можна скористатися для безкоштовного ремонту техніки (1 раз), якщо вона зламається впродовж гарантійного терміну дія сервісу SUPPORT.UA. Якщо ремонт буде неможливим, ми ми повертаємо вартість сервісу сертифікатами магазину.

Скільки триває ремонт?

Перед ремонтом проводиться діагностика, яка триває до 5 робочих днів. Після діагностики техніка ремонтується в термін, що не перевищує 14 робочих днів. 

Що таке телефонна підтримка і як нею користуватися?

Телефонна підтримка — це служба, яка надає консультації з питань умов та особливостей сервісу, що був придбаний до техніки, які можуть виникнути в процесі її використання. Телефонна підтримка є цілодобовою, нею можна користуватися необмежену кількість разів, починаючи з першого дня покупки сервісу.

Як передати техніку для ремонту в SUPPORT.UA?

Ви відправляєте її в SUPPORT.UA через будь-яке відділення «Нової Пошти» за наш рахунок. Після ремонту ми повертаємо техніку на поштове відділення, де ви її забираєте.

Help
Проста схема роботи
No items found
1
Approved Турбота+
Заявка

Короткий опис кроку для замовлення

2
Approved Турбота+
Заявка

Короткий опис кроку для замовлення

3
Approved Турбота+
Заявка

Короткий опис кроку для замовлення

4
Approved Турбота+
Заявка

Короткий опис кроку для замовлення

5
Approved Турбота+
Заявка

Короткий опис кроку для замовлення