Гарантійні сервіси

  1. Головна
  2. /
  3. Гарантійні сервіси
Гарантійними поломками техніки нині нікого не здивуєш. Але як бути, якщо гарантія від виробника передбачена лише на рік, а далі самостійно оплачувати дорогі ремонти зовсім не хочеться? Додаткова гарантія від Support.ua бере на себе всі обов'язки з обслуговування вашої техніки, враховуючи безкоштовний ремонт у гарантійних випадках та цілодобову техпідтримку. Якщо полагодити не вдасться, повернемо 100% вартості пристрою або обміняємо на новий.
Services
Дивіться відео
Сервіси
Гарантія від SUPPORT.UA

Купуєш техніку без гарантії від виробника? А потім одна за одною починають траплятися халепи? Тобі нема про що турбуватися, адже про твій девайс потурбується Support.ua! Якщо протягом року пристрій зламався з вини виробника, ми швидко відремонтуємо або замінимо на новий. А також цілодобова телефонна підтримка де б ти не був.

Детальніше
+1 або +2 роки гарантії

Як тільки закінчилася гарантія від виробника, техніка починає виходити з ладу? Знайомо, правда? Довготривалі ремонти вбивають не гірше кулі, а самостійно з проблемою не впоратися. Є альтернативний варіант — ще декілька років впевненості у девайсі. Після закінчення гарантії від виробника, всі клопоти ми візьмемо на себе! Безкоштовний ремонт або заміна пристрою на новий у випадку гарантійної поломки в сервісах «+1 рік гарантії» та «+2 роки гарантії».

Детальніше