Захист техніки

  1. Головна
  2. /
  3. Захист техніки
Якщо твій смартфон невдало здійснив морський круїз або стрибок з 5-го поверху, ремонт по гарантії не передбачений в більшості сервісних центрів, але передбачений в Support.ua! Ми надаємо послуги безкоштовного ремонту у випадку виникнення негарантійної поломки. А якщо полагодити не вдасться, повернемо 75% вартості пристрою або обміняємо на новий.
Services
Дивіться відео
Сервіси
Ooops! Розбив, залив...

Хоча розбити екран або пролити каву на планшет так просто, негарантійний ремонт техніки витрата не з приємних! Обирай сервіс «Ooops: розбив, залив...» — і на рік отримаєш безкоштовний ремонт після таких аварій. Якщо ж ремонт не є можливим, обміняємо гаджет на новий. Захисти себе від зайвих стресів протягом року — і жодних «Ooops...» де б ти не був.

Детальніше
Все буде добре

Яка б халепа не сталася, гарантійна поломка або механічні пошкодження — сервіс «Все буде добре» личитиме твоєму смартфону будь-де і будь-коли. Більше не потрібно постійно витрачати кошти на дорогі ремонти. Ми полагодимо ваш пристрій або надамо приємну компенсацію в розмірі 75 чи 100% від вартості девайсу.

Детальніше
Збережись

Від механічних ушкоджень не захищений ніхто, навіть ваша техніка! Купуючи сервіс «Збережись», ти отримаєш гарантований ремонт або 75% компенсації вартості пристрою, якщо полагодити не вдасться. Зберігай спокій та власні кошти разом з вигідним сервісом Support.ua.

Детальніше