Захист техніки

  1. Головна
  2. /
  3. Захист техніки
Якщо твій смартфон невдало здійснив морський круїз або стрибок з 5-го поверху, ремонт по гарантії не передбачений в більшості сервісних центрів, але передбачений в Support.ua! Ми надаємо послуги безкоштовного ремонту у випадку виникнення негарантійної поломки. А якщо полагодити не вдасться, повернемо 75% вартості пристрою або обміняємо на новий.
Services
Дивіться відео
Сервіси
Захист від усіх халеп

«Захист від усіх халеп» — назва цього сервісу говорить сама за себе. Яка б халепа не трапилась: гарантійна поломка, дефект пристрою, механічне пошкодження, розбиття або залиття рідиною — Support.ua допоможе! Безкоштовно відремонтуємо пристрій або одразу замінимо на новий. Цілодобова онлайн підтримка — включена!

Детальніше
Захист від пошкоджень

Безкоштовно відремонтуємо пристрій, якщо протягом року з ним трапиться негарантійний випадок — перестане працювати через механічні пошкодження, розіб’ється або впаде у воду. А якщо відремонтувати не вдасться — компенсуємо 50% вартості сертифікатами магазину, які можна використати для наступних покупок.

Детальніше
Захист дисплею

Разом із сервісом «Захист дисплею» можеш не хвилюватись, якщо розіб’ється екран твого улюбленого ґаджета. Ми безкоштовно замінимо дисплей на новенький. А якщо халепа з пристроєм не піддається ремонту — компенсуємо 50% вартості ґаджета сертифікатами магазину, які можна використати для майбутніх покупок!

Детальніше
Ooops! Розбив, залив...

Хоча розбити екран або пролити каву на планшет так просто, негарантійний ремонт техніки витрата не з приємних! Обирай сервіс «Ooops: розбив, залив...» — і на рік отримаєш безкоштовний ремонт після таких аварій. Якщо ж ремонт не є можливим, обміняємо гаджет на новий. Захисти себе від зайвих стресів протягом року — і жодних «Ooops...» де б ти не був.

Детальніше
Все буде добре

Яка б халепа не сталася, гарантійна поломка або механічні пошкодження — сервіс «Все буде добре» личитиме твоєму смартфону будь-де і будь-коли. Більше не потрібно постійно витрачати кошти на дорогі ремонти. Ми полагодимо ваш пристрій або надамо приємну компенсацію в розмірі 75 чи 100% від вартості девайсу.

Детальніше
Збережись

Від механічних ушкоджень не захищений ніхто, навіть ваша техніка! Купуючи сервіс «Збережись», ти отримаєш гарантований ремонт або 75% компенсації вартості пристрою, якщо полагодити не вдасться. Зберігай спокій та власні кошти разом з вигідним сервісом Support.ua.

Детальніше