Любі клієнти, ми знову працюємо в штатному режимі! [/types]

Загрози використання розбитого екрана. Варто чи ні?

  1. Головна
  2. /
  3. Загрози використання розбитого екрана....
Загрози використання розбитого екрана. Варто чи ні?

Що робити, коли дисплей смартфона тріснув від падіння? Якщо пошкодження незначні, то ви продовжуєте користуватись цим пристроєм. Але чи розумне це рішення? У нашій статті ми розповімо, чому заміна дисплея так необхідна.

Згадаймо, як  Nokia часто падав на асфальт, бетон, але ви його швидко  підіймали, вставляли батарею і закривали кришку.

Сьогодні ж, якщо телефон впаде, то вірогідність пережити серцевий напад – висока. Тим паче екран сучасного смартфону, навіть від легенького удару перетвориться в сітку  тріщин.

Після цього ви отримаєте неробочий вигляд смартфона, який має проблеми з продуктивністю і навіть шкодить здоров’ю власника. В інструкціях до телефону, виробники зазначають, що при наявності тріщин слід припинити користуватися пристроєм.

Розгляньмо можливі наслідки, якщо цю рекомендацію проігнорувати.

Пошкоджений тачскрін

Зазвичай, перше, що може постраждати внаслідок падіння телефону – це функціональність тачскріну. Після цього ваш телефон починає повільніше реагувати на торкання або взагалі не реагувати. Проте не поспішайте радіти, якщо дисплей працює у звичайному режимі, адже після падіння весь пил і сміття може проникнути крізь  тріщини в середину телефону. Це може призвести до нових несправностей.

Втрата захисту

Уявімо, що екран смартфона – це щось на зразок захисного щита, який оберігає важливі частини всередині від небезпечних речовин. Наприклад, якщо ви зазвичай чистите свій телефон вологою серветкою, екран майже як парасолька, яка не пропускає рідину в всередину. Але якщо екран розбитий, цей захисний ефект може бути знищений. У цьому випадку, навіть, якщо ваш смартфон здається водонепроникним, то не рекомендується вологе чищення. Рідина може потрапити всередину і спричинити проблеми, навіть коротке замикання.

Порізи на пальцях

Торкання пальця по дисплею з тріщинами може пошкодити ваш палець. Це ніби випадково порізатися обкладинкою книги – несподівано, глибоко і боляче. Тільки у цьому випадку, замість шматочка паперу, тут частинка скла. Такий уламок може спричинити запалення.

Втомлені очі

Коли екран пристрою цілий, то картинка виглядає чітко. Якщо екран сильно пошкоджений, то читати текст на ньому стає абсолютно неможливо, бо очі напружуються сильніше, ніж зазвичай.

Навігатор у дорозі

Люди, що водять автомобілі часто використовують свої смартфони як навігатор аби не пропустити потрібний поворот. Але, якщо екран пошкоджений, то водій змушений придивлятись у телефон. А на дорозі кожна секунда може бути критично важливою.

Безпека маленьких дітей

Важливо розуміти, що розбите скло може становити серйозну загрозу для безпеки маленьких дітей. Малюки завжди досліджують світ навколо себе, а їхня непередбачувана поведінка може призвести до небезпеки. Розбите скло може мати негативні наслідки, такі як:

  1. Травма очей: Маленькі діти можуть взяти фрагмент скла в руки, спробувати покласти його в рот або навіть натиснути на нього.
  2. Травми шкіри: Розбите скло може мати гострі краї, які можуть спричинити порізи або подряпини на шкірі дитини.

Якщо ви шукаєте надійні рішення від проблем з  несправними пристроями, то варто відзначити, що найкращим варіантом є  сервіси від SUPPORT.UA. Ви зможете захистити девайси від будь-яких нещасних випадків: падіння, залиття, пошкодження екрана чи корпусу або продовжити гарантійний термін на 1 або 2 роки. Дізнавайтесь більше про сервіси SUPPORT.UA у магазинах партнерів.

Post