[/types]
Мова
  • uk
  • en

Електросервіс

  1. Головна
  2. /
  3. Сервіси
  4. /
  5. Електросервіс

«Електросервіс» - ваш найкращий союзник в світі зарядних станцій. Насолоджуйтесь безперебійною роботою електрозарядки, захистивши її надійним сервісом. Гарантійний та негарантійний ремонт, обмін на сертифікати магазину, якщо ремонт неможливий - ми завжди поруч, готові допомогти вашій техніці надійно функціонувати. Обирайте «Електросервіс» та забезпечуйте потужність роботи зарядних станцій без зайвих турбот!

Електросервіс

Термін дії: Насолоджуйтеся спокоєм і безпекою протягом 1 року з моменту покупки.

Поломки: Ми приймаємося як за гарантійні, так і за негарантійні поломки – будь-яка несправність не лишить вас без підтримки.

Обмін або ремонт: Гарантійна поломка? Відремонтуємо пристрій необмежену кількість разів. А якщо не гарантійна, обіцяємо виконати безкоштовно ремонт. Якщо ремонт неможливий, обміняємо пристрій на сертифікати магазину, зекономивши вам кошти.

«Електросервіс» – це не лише обслуговування, а й гарантія вашого спокою у світі зарядних станцій. Обирайте та купуйте сервіс від SUPPORT.UA та насолоджуйтеся безперебійною роботою електрозарядки!

Відповіді на запитання

Для якої техніки цей сервіс?

Сервіс для зарядних станцій (окрім корпусних деталей).

Коли починає діяти сервіс «Електросервіс»?

Термін дії — 1 рік з моменту покупки.

При яких поломках можна скористатися сервісом?

Якщо виникнуть гарантійні (з вини виробника) і негарантійні поломки.

Навіщо користуватися сервісом «Електросервіс»?

Сервісом «Електросервіс» можна скористатися для багаторазового безкоштовного ремонту зарядних станцій, вони зламаються впродовж гарантійного терміну SUPPORT.UA (1 рік). Якщо ремонт буде неможливим, ви зможете обміняти пристрій на сертифікати 100% зарядної станції.У разі негарнтійної поломки, ремонт здійснюється 1 раз. Обмін пристрою на сертифікати магазину (50% вартості), якщо ремонт неможливий

Куди звертатися, якщо зламалася техніка?

Протягом року гарантії потрібно звертатися до SUPPORT.UA.

Скільки триває ремонт?

Перед ремонтом проводиться діагностика, яка триває до 5 робочих днів. Після діагностики техніка ремонтується в термін, що не перевищує 14 робочих днів.

Що таке телефонна підтримка і як нею користуватися?

Телефонна підтримка — це служба, яка надає консультації з питань, які можуть виникнути в процесі використання техніки. Телефонна підтримка є цілодобовою, нею можна користуватися необмежену кількість разів, починаючи з першого дня покупки сервісу.

Як передати станцію для ремонту в SUPPORT.UA?

Ви відправляєте її в SUPPORT.UA через будь-яке відділення «Нової Пошти» за наш рахунок. Після ремонту ми повертаємо техніку на поштове відділення, де ви її забираєте.

Help
Проста схема роботи
No items found
1
Електросервіс
Заявка

Короткий опис кроку для замовлення

2
Електросервіс
Заявка

Короткий опис кроку для замовлення

3
Електросервіс
Заявка

Короткий опис кроку для замовлення

4
Електросервіс
Заявка

Короткий опис кроку для замовлення

5
Електросервіс
Заявка

Короткий опис кроку для замовлення