Шановні клієнти, у нас тимчасово проблеми з телефоном. Будь ласка, пишіть у чат або Viber, якщо не можете додзвонитися. Посилання на Viber: https://tinyurl.com/3er9fkyn. Вибачте за незручності. [/types]

Кібербезпека в сучасному середовищі. Підтримка партнерів

  1. Головна
  2. /
  3. Кібербезпека в сучасному середовищі....
Кібербкзпека

02/03/2023 співробітники компанії SUPPORT.UA провели інформаційно-навчальну лекцію на тему: “Кібербезаека в сучасному середовищі” для учасників Благодійного Фонду “Життєлюб”.

Під час лекції, фахівці SUPPORT.UA розповіли про основні загрози кібербезпеці смартфонів, а також про те, як захистити свій пристрій від шкідливого програмного забезпечення, фішингових атак тощо.Після тренінгу учасники задавали свої запитання.
✍ Найчастіше такі :
Як захистити смартфон?
Як позбутися реклами в інтернеті?
Як очистити кеш?
Як увімкнути Wi-Fi?
Які поради щодо навчання?

Насправді, кібербезпека в сучасному середовищі є невід’ємною частиною свідомого використання ґаджетів, під’єднаня до світової павутини та обережного внесення особистих данних у відкриті ресурси. Якщо у вас виникають підозри, що хтось може використати ваші дані або ж може таємно під’єднуватися до вашого смартфону чи іншого девайсу, звертайтесь до фахівців команди SUPPORT.UA! Ми допоможемо!

📱 Смартфони стали невід’ємною частиною нашого життя. Ми використовуємо їх для роботи, навчання, спілкування та розваг. Тому важливо захистити свій смартфон від кіберзагроз.

💛 Команда SUPPORT.UA рада була допомогти людям похилого віку у їх проблемах з технікою та надати корисні поради як бути захищеним у цифровому середовищі. Будемо продовжувати.
#тренінг #кібербезпека #гаджети

Post