Доставка

  1. Головна
  2. /
  3. Доставка

Доставка

Що дратує у ремонті техніки найбільше? Довге очікування.

Ми готові 2 тижні мріяти про повернення телевізора додому, але не готові пробачити відсутність смартфона у руках протягом хоча б одного дня. Та ще і доставити гаджет в сервіс хтось повинен. Варіант «перешлю сам» — однозначно зайві нерви та витрати.

Тому в Support.ua завжди швидка та безкоштовна доставка техніки в обидва боки.

  • Зламався пристрій?

Просто віднеси у найближче відділення Нової Пошти. «Вжуух» і він вже в ремонті. Так само швидко, як новий, приїде до тебе назад. Ми обрали у якості партнера найбільшого поштового оператора країни, тому у належному виконанні обов’язків транспортування техніки, можна не сумніватись.

  • Що робити коли пристрій важкий, а ти не схожий на Шварценеггера?

Все ок, без паніки. Для техніки вагою більше 5 кг, ми передбачили кур’єрську доставку прямісінько з твого помешкання, туди й назад.

  • А далі? Ненадовго увімкни режим очікування.

В Support.ua кожен девайс проходить ретельну діагностику, але не довше 5 робочих днів. Зазвичай, цей процес займає 1-2, після чого пристрій відправляється на ремонт, який триває максимум два тижні. Термін ремонту — річ суто індивідуальна. В залежності від виду поломки, діагностика та ремонт можуть сумарно тривати як 3 дні, так і тиждень.

Ми цінуємо твій час, тому ставимо за мету виконати весь цикл «відправка – діагностика – ремонт – зворотня доставка» за 7 днів.

DELIVERY