1. Головна
  2. /
  3. Сервіси
Services
Дивіться відео
Сервіси
Гарантія від SUPPORT.UA

Купуєш техніку без гарантії від виробника? А потім одна за одною починають траплятися халепи? Тобі нема про що турбуватися, адже про твій девайс потурбується Support.ua! Якщо протягом року пристрій зламався з вини виробника, ми швидко відремонтуємо або замінимо на новий. А також цілодобова телефонна підтримка де б ти не був.

Мобільний додаток SUPPORT.UA

Мобільний додаток Support.ua — твій вірний помічник у світі гаджетів. Хоч о 3 годині ночі, перебуваючи десь на Балі, звертайся в службу підтримки без будь-яких обмежень. Допоможемо усунути халепу в телефонному режимі або під'єднаємося до твого пристрою дистанційно. Встановивши додаток, якісний сервіс завжди буде під рукою!

Гарантований Trade-in

Швидко набридає ходити з одним телефоном? З сумом задивляєшся на новенькі моделі? Support.ua знає секрет, як завжди бути в тренді! Спеціально для тих, хто без жалю змінює телефони, як рукавички, презентуємо сервіс «Гарантований Trade-In». Принось нам свій гаджет протягом 13 місяців після покупки, та ми повернемо 50% вартості на придбання нового!

+1/+2 роки гарантії

Як тільки закінчилася гарантія від виробника, техніка починає виходити з ладу? Знайомо, правда? Довготривалі ремонти вбивають не гірше кулі, а самостійно з проблемою не впоратися. Є альтернативний варіант — ще декілька років впевненості у девайсі. Після закінчення гарантії від виробника, всі клопоти ми візьмемо на себе! Безкоштовний ремонт або заміна пристрою на новий у випадку гарантійної поломки в сервісах «+1 рік гарантії» та «+2 роки гарантії».

Ooops! Розбив, залив...

Хоча розбити екран або пролити каву на планшет так просто, негарантійний ремонт техніки витрата не з приємних! Обирай сервіс «Oops: розбив, залив ...» — і на рік отримаєш безкоштовний ремонт після таких аварій. Якщо ж ремонт не є можливим, обміняємо гаджет на новий. Захисти себе від зайвих стресів протягом року — і жодних «Ooops ...» де б ти не був.

Все буде добре

Яка б халепа не сталася, гарантійна поломка або механічні пошкодження — сервіс «Все буде добре» личитиме твоєму смартфону будь-де і будь-коли. Більше не потрібно постійно витрачати кошти на дорогі ремонти. Ми полагодимо ваш пристрій або надамо приємну компенсацію в розмірі 75 чи 100% від вартості девайсу.

Збережись

Від механічних ушкоджень не захищений ніхто, навіть ваша техніка! Купуючи сервіс «Збережись», ти отримаєш гарантований ремонт або 75% компенсації вартості пристрою, якщо полагодити не вдасться. Зберігай спокій та власні кошти разом з вигідним сервісом Support.ua.