[/types]

Сервіси без ремонтів

  1. Головна
  2. /
  3. Сервіси без ремонтів
Сервіси у яких відсутні такі послуги, як ремонт пристрою.  Є такі пристрої та ґаджети без яких неможливо уявити повсякденне життя. Якщо вони ламаються — потрібно чекати, коли їх відремонтують, та увесь цей час залишатися ні з чим. Підмінний фонд не надається. SUPPORT.UA вирішив цю проблему, створивши сервіси, які замість послуги ремонту включають в себе послуги швидкого обміну несправного пристрою на новий або на подарункові сертифікати магазину, де була придбана техніка. Обирайте свій сервіс, та насолоджуйтеся його перевагами!
Services
Дивіться відео
Сервіси
Гарантія без ремонтів

Знайомтеся з нашим новим сервісом «Гарантія без ремонтів»! Забудьте про нудні ремонти – тепер ви маєте змогу обміняти свій пристрій на сертифікат та насолоджуватися новими покупками! Легко, швидко, вигідно – обмінюйте зламані ґаджети на можливість придбання нових!

Детальніше
Жодних ремонтів

"Жодних ремонтів" – це сервіс для тих, хто цінує свій час та гроші. Забудьте про марно витрачений час на ремонт техніки! Цей сервіс підходить для смартфонів, планшетів, телевізорів та інших гаджетів. Навіть якщо щось станеться, не хвилюйтеся – ми обміняємо ваш пристрій на сертифікати магазину. Заощадьте свій час та майте змогу отримати гаджет, який потрібен вже сьогодні!

Детальніше
Охорона, відміна!

«Охорона! Відміна!» - це ваш страховий капітал у світі техніки! Цей сервіс захищає всю вашу техніку, комплектуючі та аксесуари, які працюють від електрики. Придбайте його одним чеком разом з пристроєм або в той самий день в тому ж магазині, а якщо техніка не влаштовує - поверніть навіть після 14-ти днів користування нею.

Детальніше