[/types]
Мова
  • uk
  • en

«Ooops! Розбив, залив…»: як захистити гаджет від будь-яких пошкоджень

  1. Головна
  2. /
  3. «Ooops! Розбив, залив…»: як...
«Ooops! Розбив, залив...»: як захистити гаджет від будь-яких пошкоджень

Коли мова заходить про гарантійне обслуговування техніки, ми відразу уявляємо собі виривання волосся в надії знайти «ту саму» відсутню папірець, нескінченні черги і 99 уявних відмов надалі сервісі з 100. До переможного кінця доходили тільки найстійкіші. У Support.ua ж вибрали іншу тактику взаємодії з клієнтом. 

«Концепт наших негарантійних сервісів — це прості та зрозумілі для клієнта умови. Від механічних пошкоджень ніхто не застрахований, і якщо телефон впав та розбився, навушники перегризла собака або трапилася якась інша біда, клієнт отримає не просто швидке рішення головної проблеми (тобто безкоштовний ремонт, заміна пристрою або компенсація), але і цілодобового #тижпрограміста в кишені, на весь період дії послуги.

«Ooops! Розбив, залив...»: як захистити гаджет від будь-яких пошкоджень

У категорію «Захист техніки» входить 3 сервіси. Ми розробили різні умови, щоб людина могла самостійно обирати, які пункти для неї важливіші. Оформлювати сервіс необхідно в один день з покупкою пристрою, та в одному магазині. Послуги Support.ua представлені в онлайн та офлайн ритейлерах по всій Україні: від локальних магазинів в маленьких містах і до великих техно-мереж. Наші ключові партнери: Rozetka, Stylus, Samsung, iOn, LG, «Київстар», «Алло», «Фокстрот», Ringoo, Fishki.

«Ooops! Розбив, залив...»: як захистити гаджет від будь-яких пошкоджень

Перший сервіс називається «Ooops! Розбив, залив … » — це ремонт або заміна смартфона / планшета з механічними пошкодженнями. Разом з Support.ua такий життєвий «упс» пройде максимально безболісно. Безкоштовне транспортування техніки в сервісний центр, ремонт максимум 2 тижні, після чого пристрій повертається до власника.

Є ще універсальний — «Все буде добре» — 100% компенсація в гарантійних випадках (з вини виробника), ремонт або компенсація 75% вартості при механічних пошкодженнях. Ідеальний варіант, якщо хочеш захистити техніку на всі випадки життя. Сервіс можна купити для смартфонів, планшетів, фітнес-браслетів та смарт-годинників.

«Ooops! Розбив, залив...»: як захистити гаджет від будь-яких пошкоджень

І останній — «Збережись», це ремонт або компенсація 75% вартості при механічних пошкодженнях. Все те ж саме, що і в ВБХ (дивитися вище), тільки без гарантійних випадків», — розповідає Ілля Поліщук, провідний менеджер з продажів.

Плюс, в кожен пакет послуг входить цілодобова технічна підтримка. Це супер-майстри, які дистанційно видалять віруси на ноуті, налаштують резервне копіювання, батьківський обліковий запис та навчать корисним фішках саме вашого пристрою.

Коли оформлюєте сервіс при покупці, не потрібно заповнювати жодних документів. Весь процес займає 5 хвилин. Ви отримаєте сертифікат, де вказано унікальний код реєстрації. Його потрібно буде активувати протягом 14 днів після покупки, залишивши заявку на сайті, написавши в фейсбук або зателефонувавши в Support.ua. І все. Поки сервіс чекає свого часу, будете спокійні за свій девайс без зайвої бюрократії.

Post