Як Support.ua продовжує життя гаджетів

  1. Головна
  2. /
  3. Без категорії
  4. /
  5. Як Support.ua продовжує життя...
Як Support.ua продовжує життя гаджетів

З 2014 року компанія Support.ua надає послуги розширеної гарантії та можливість користуватися технікою далеко не один рік.


Як Support.ua продовжує життя гаджетів

“Кожен 3-й пристрій сьогодні продається з додатковими сервісами. Для покупця, розбити телефон — це звичайна практика. Різниця є лише у рішенні проблеми. Комусь доводиться змінювати свій гаджет щороку, а хтось просто купує наші послуги разом з новим пристроєм.

Вирішуючи питання самостійно, клієнт так чи інакше зіштовхується із значними матеріальними витратами, будь то ремонт чи покупка нового пристрою. Ми ж пропонуємо йому інший варіант розвитку подій “, – розповідає Анна Геря, комерційний директор Support.ua.

“Безкоштовний ремонт, компенсація або заміна пристрою на новий. Продовження гарантії, захист при механічних пошкодженнях та цілодобова служба підтримки, де б не знаходився клієнт.

Як Support.ua продовжує життя гаджетів

Від моменту подачі заявки на сервіс до початку її обробки, проходить 15 секунд. До нас не потрібно довго телефонувати і тижнями чекати техніку з ремонту. Миттєвий фідбек є одним з ключових переваг Support.ua.

Також ми запустили мобільний додаток для Android. Хоч о 3:00 годині ночі, перебуваючи десь на Балі, клієнт може звертатися в службу підтримки без будь-яких обмежень “, – відповідає Марія Тищенко, виконавчий директор.

“Халепи трапляються і нам не треба зайвий раз це пояснювати. За іронією долі, смартфони наших клієнтів купаються у ваннах, падають з 9-го поверху і деяких з них навіть переїжджають вантажні машини. У цих, здавалось, безнадійних випадках ми витягуємо гаджети практично з “того” світу. Все, щоб отримати від клієнта те саме “вау “, коли він забере відремонтовану техніку.

Як Support.ua продовжує життя гаджетів

Також часто трапляється, що поломка з вини виробника стається вже після закінчення строку основної гарантії. Ми робимо безкоштовну доставку в наш сервісний центр з будь-якої точки України, проводимо діагностику та швидко усуваємо несправність, після чого пристрій повертається додому “, – коментує Олександр Масюк, керівник відділу сервісу.

Ми дбаємо про користувачів гаджетів і техніки для дому, надаючи доступне та якісне технічне обслуговування для кожного клієнта. Вже 3 роки поспіль Support.ua кращі в категорії сервісу налаштувань та ремонту техніки за версією рейтингу “Українська народна премія”.

Стати партнером

Фото і текст: Софія Ситнік, PR-менеджер Support.ua

Post