[/types]
Мова
  • uk
  • en

Як покращити сигнал Wi-Fi

  1. Головна
  2. /
  3. Як покращити сигнал Wi-Fi
Як покращити сигнал Wi-Fi

Сьогодні розповідаємо про те, як покращити сигнал Wi-Fi простими способами.  Потрібна додаткова допомога? Звертайтеся за технічною консультацією за номером 0-800-30-50-24 

  •  Переставте роутер.

Спробуйте переставити свій Wi-Fi роутер якомога вище. Не рекомендується ставити його на підлогу.

  •  Перевірте, як розташовані антени.

Антени на роутерах поширюють сигнал в сторони, тому найкращим рішенням буде розмістити в роутері 2 антени — одну вертикально, а іншу — горизонтально, щоб посилати сигнал вгору і вниз. Це дозволить позбутися проблеми поганого покриття Wi-Fi сигналу на вашому ноутбуці або смартфоні.

  •  Відʼєднайте пристрої, якими ви не користуєтеся.

Якщо під’єднати до роутера купу пристроїв, недорогі роутери можуть не витримати й почати працювати з перебоями. Сигналу банально не вистачить на всі апарати.Тому рекомендуємо відключати від бездротової мережі ті пристрої, яким ви зараз не користуєтеся. Причому мова не тільки про ноутбуки та смартфони, але й про смартчайники, смартлампочки й т.д.

  •  Купіть Wi-Fi ретранслятор.

Це пристрій, який приймає сигнал від роутера, потім регенерує і підсилює його, щоб передати далі в кращій якості. Як і у випадку з роутером, необхідно подбати про його правильне розташування: він не повинен розташовуватися занадто близько до роутера та повинен бути розміщений в місці з хорошим покриттям.

Сподіваємося, ці поради допоможуть вам усунути проблему. 

Post