[/types]

Rozetka Super

  1. Home
  2. /
  3. Услуги
  4. /
  5. Rozetka Super

«Rozetka Super» - це твій безтурботний партнер для надійного захисту техніки. Ми гарантуємо повноцінний захист пристроїв на цілий рік, забезпечуючи багаторазовий ремонт у разі гарантійних поломок. Обмін пристрою на сертифікати магазину дає можливість отримати новий пристрій за 100% вартості у випадку неможливості ремонту. А 24/7 телефонна підтримка готова відповісти на всі твої запитання без обмежень. «Rozetka Super» - тобі варто мати техніку, яка завжди буде працювати на найкращому рівні!

Rozetka Super

«Rozetka Super» гарантує, що ваші улюблені пристрої та ґаджети будуть захищені протягом одного року, незалежно від того, що з ними трапиться.

Термін дії сервісу: діє 12 місяців від дати покупки

Багаторазовий ремонт пристрою у разі гарантійної поломки. У разі не гарантійної поломки, ремонт пристрою (1 раз).

Обмін пристрою на сертифікати магазину (100% вартості), якщо ремонт неможливий. У разі не гарантійної поломки, обмін пристрою на сертифікати магазину (50% вартості).

Телефонна підтримка 24/7 починає діяти з моменту придбання сервісу без обмежень по кількості звернень в службу підтримки «SUPPORT.UA»

 

Відповіді на запитання

Коли починає діяти сервіс «Rozetka Super»

Термін дії — 12 місяців від дати покупки/

Для якої техніки можна купити сервіс « Rozetka Super »?

Сервіс « Rozetka Super » можна придбати для мобільних телефонів/

При яких поломках можна скористатися сервісом?

Якщо виникнуть гарантійні (з вини виробника) та негарантійні поломки.

Навіщо користуватися сервісом « Rozetka Super »?

Сервісом « Rozetka Super » можна скористатися для безкоштовного ремонту техніки, якщо вона зламається впродовж гарантійного терміну SUPPORT.UA (2 роки). Якщо ремонт буде неможливим, ви зможете обміняти пристрій на сертифікати 50%/100% від вартості пристрою.

Куди звертатися, якщо зламалася техніка?

Протягом двох років гарантії потрібно звертатися до SUPPORT.UA.

Що буде, якщо поломка виявиться негарантійною?

Якщо в процесі діагностики в сервісному центрі SUPPORT.UA у висновку буде вказано, що поломка негарантійна, то техніку відремонтують 1 раз або обміняють на сертифікати магазину (50% вартості), якщо ремонт неможливий.

Скільки триває ремонт?

Перед ремонтом проводиться діагностика, яка триває до 5 робочих днів. Після діагностики техніка ремонтується в термін, що не перевищує 14 робочих днів.

Куди звертатися, якщо зламалася техніка?

Необхідно зателефонувати за номером 0-800-30-50-24 або звернутися в онлайн-чат на сайті SUPPORT.UA

Що таке телефонна підтримка і як нею користуватися?

Телефонна підтримка — це служба, яка надає консультації з питань, які можуть виникнути в процесі використання техніки. Телефонна підтримка є цілодобовою, нею можна користуватися необмежену кількість разів, починаючи з першого дня покупки сервісу.

Як передати техніку для ремонту в SUPPORT.UA?

Ви відправляєте її в SUPPORT.UA через будь-яке відділення «Нової Пошти» за наш рахунок. Після ремонту ми повертаємо техніку на поштове відділення, де ви її забираєте.

Help
Simple scheme of work
No items found
1
2
3
4
5