[/types]

Дистанційне налаштування MacBook

  1. Home
  2. /
  3. Услуги
  4. /
  5. Дистанційне налаштування MacBook

Сервіс «Дистанційне налаштування MacBook» - ваша можливість зробити перший крок до безпроблемного користування вашим MacBook. Включаючи в себе широкий спектр налаштувань — від активації облікового запису до батьківського контролю, цей сервіс дозволяє зосередитися на зручності використання, а не на технічних деталях. З можливістю купити сервіс окремо, надійною технічною підтримкою та дистанційним налаштуванням через TeamViewer, ви отримаєте ефективну допомогу та зручність в кожному кроці.

Дистанційне налаштування MacBook

 

«Дистанційне налаштування MacBook» — ваш надійний супутник у світі Apple. Забудьте про турботи з налаштування, адже ми швидко активуємо ваш MacBook, налаштуємо програми та гарантуємо безпеку даних у хмарі. Отримайте готовий до використання MacBook з цілодобовою підтримкою, і ваш досвід користування стане максимально приємним та безперервним.

Простота Початку:

Ви зможете швидко та легко розпочати роботу з вашим MacBook, завдяки налаштуванню першого включення та активації облікового запису. Забудьте про технічні турботи та пориньте в світ вашого нового пристрою без зайвого клопоту.

Широкий Функціонал:

Наш сервіс включає в себе встановлення та налаштування різноманітних програм — від пошти і месенджерів до ігор та мультимедійних програм. Вам не потрібно витрачати час на складне налаштування, ми все зробимо за вас.

Збереження Даних:

Ми допоможемо налаштувати синхронізацію та резервне копіювання даних у хмарне сховище, гарантуючи безпеку ваших інформаційних ресурсів. Вам не доведеться турбуватися про можливу втрату важливих даних.

Ефективна Технічна Підтримка:

Отримуйте надійну цілодобову технічну підтримку протягом 30 днів. Наші експерти готові вас консультувати та вирішувати будь-які труднощі, забезпечуючи безперервний доступ до допомоги.

Гнучкість та Доступність:

Можливість придбання сервісу окремо дозволяє вам користуватися всіма його перевагами, навіть якщо у вас вже є MacBook. Вибирайте зручний для вас спосіб зв’язку з нами — за телефоном чи через чат на сайті — і ми швидко вам допоможемо.

 

 

Відповіді на запитання

Чи можна купити сервіс «Дистанційне налаштування MacBook» окремо?
Так. Сервіс можна придбати окремо, без макбука.

Який термін дії сервісу?
Сервісом можна скористатися протягом 30 днів після покупки.

Як скористатися сервісом?
Щоб скористатися сервісом, необхідно подати заявку в SUPPORT.UA по телефону 0-800-30-50-24 або за допомогою форми на сайті.

Як надається сервіс?
Сервіс надається у вигляді телефонної консультації, а також за допомогою дистанційного підключення до макбука. Для дистанційного підключення необхідно встановити на макбук додаток TeamViewer.

Коли мені налаштують Macbook?
Спеціаліст підключиться до вашого макбука або проконсультує вас по телефону відразу в момент звернення або в будь-який час за вашим бажанням.

Скільки разів можна скористатися сервісом «Дистанційне налаштування MacBook»?
Перше основне налаштування макбука здійснюється один раз. Однак протягом 30 днів після налаштування ви можете звертатися до цілодобої техпідтримки з будь-яких питань, пов’язаних із роботою операційної системи macOS та її використання.

Що таке техпідтримка від SUPPORT.UA і як нею користуватися?
Техпідтримка від «SUPPORT.UA» — це помічник у вирішенні будь-яких питань, пов’язаних з роботою макбука або операційної системи macOS. За допомогою інтернету it-фахівець може дистанційно підключитися до пристрою та виконати необхідні дії. Техпідтримка є цілодобовою, нею можна користуватися необмежену кількість разів протягом 30 днів після активації сервісу.

Help
Simple scheme of work
No items found
1
2
3
4
5