044 390-03-30
Хороший сервис начинается с его покупки

Додаток «SUPPORT.UA»

ДОДАТОК «SUPPORT.UA»


ПРО ДОДАТОК «SUPPORT.UA»:

Це мобільний додаток, за допомогою якого користувач має можливість отримати інформаційні, консультаційні, організаційні, сервісні та інші послуги. Додаток «SUPPORT.UA» виконує роль каналу зв’язку між користувачем та технічним спеціалістом, а також є інструментом вирішення проблем користувача, які виникають в процесі експлуатації техніки. Крім того, Додаток «SUPPORT.UA» це інформаційна платформа, яка містить в собі найактуальніші новини у сфері технологій. Додаток «SUPPORT.UA» забезпечує користувачів актуальною інформацією, підтримкою та технічною допомогою 24 години на добу 7 днів на тиждень 365/366 днів на рік.

Користувач отримує право на користування Додатком «SUPPORT.UA» (ліцензію) протягом чітко визначеного строку, що обирається на розсуд користувача, придбавши електронний ключ доступу.

Що потрібно зробити?

КРОК 1. Ознайомитися з умовами послуги

КРОК 2. Придбати послугу. Зв'язатися з підтримкою за номером 044 390 03 30 та отримати ключ активації.

КРОК 3. Встановиnи Додаток у GooglePlay/. Активувати ключ.

КРОК 4. Користуватися послугами технічних експертів за допомогою Додатку.


СТРОК ДІЇ ЛІЦЕНЗІЇ: 

1 КАЛЕНДАРНИЙ МІСЯЦЬ 


3 КАЛЕНДАРНІ МІСЯЦІ


12 КАЛЕНДАРНИХ МІСЯЦІВПРИДБАВШИ ЛІЦЕНЗІЮ НА ДОДАТОК «SUPPORT.UA» ВИ ОТРИМУЄТЕ: 

Консультаційні та організаційні послуги, в тому числі, але не обмежуючись:


 • технічна консультація з використання пристрою;
 • навчання правильному користуванню пристроєм;
 • поради щодо швидкого вирішення проблем з пристроєм;
 • пошук сервісної служби, якщо неможливо вирішити питання дистанційно;
 • організація виїзду стороннього майстра для вирішення проблем з пристроєм та інші.
 • Сервісні послуги, що, зокрема,  включають:


 • оптимізацію роботи операційної системи;
 • вирішення проблем з несправним програмним забезпеченням;
 • видалення програм, що заважають нормальній роботі операційної системи;
 • оновлення програмного забезпечення;
 • відновлення видаленої інформації;
 • встановлення, налаштування та видалення платного програмного забезпечення, за умови надання споживачем носія та ліцензійних ключів до даного програмного забезпечення;
 • програмну профілактику пристрою та інші.
 • Інформаційні послуги: 


 • найактуальніша інформація в сфері технологій;
 • аналізи, рейтинги, дослідження, новини; 
 • відеоогляди та інші. 
 • ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:  

  ПОРЯДОК НАДАННЯ ПОСЛУГ:

  !  Послуги надаються на підставі замовлення Замовника, яке він подає  через додаток Support.ua, за телефонами: 044-390-03-30; 0800-30-50-24*, або в чаті на сайті www.support.ua.

  !  Для завантаження Додатку перейдіть на GooglePlay. Після сплати вартості послуги, покупець отримує єлектронний ключ, який необхідно активувати в Додатку.

   Користавач має право повернути послугу у визначені Законом строки у випадку, якщо він не активував придбаний ключ. Для повернення необхідно звернутися до підтримки 044 390 03 30.

  ВСІ ПОСЛУГИ (ЯКЩО ІНШЕ ПРЯМО НЕ ВИЗНАЧЕНО УМОВАМИ ЛІЦЕНЗІЇ) ВИ ОТРИМУЄТЕ ДИСТАНЦІЙНО.

  !  Надання послуг можливе виключно за наявності підключення до мережі Інтернет

  ! Надання сервісних послуг можливе виключно щодо пристроїв зі встановленою ліцензійною операційною системою редакцій Windows ХР та вище, або Android 4.0 та вище. Вид сервісних послуг та їх обсяг  прямо залежать від типу пристрою та його технічних можливостей.

  ! Всі послуги надаються на основі технічних рекомендацій виробника, що викладені в інструкції з експлуатації та гарантійному талоні до пристрою.

  ! В межах виконання умов Ліцензійної угоди на пристрій користувача встановлюється програмне забезпечення, що вільно (безкоштовно) розповсюджується або надане ним ліцензійне програмне забезпечення.

  ! Ліцензіар не несе відповідальності у випадках пошкодження пристрою (його програмної частини, в тому числі втраті даних), що сталися  під час встановлення (завантаження) ДОДАТКУ «SUPPORT.UA» та /або надання послуг за ним, за винятком тих випадків, коли такі пошкодження сталися внаслідок прямих винних дій або умислу Ліцензіара.

  При відсутності технічної можливості скористатися ДОДАТКОМ «SUPPORT.UA», звертайтеся за телефонами, вказаними нижче, або в онлайн-чаті на сайті www.support.ua

  Умови використання Додатку викладені в Оферті, що розташована за посиланням https://support.ua/support/.  <form method="POST" accept-charset="utf-8" action="https://www.liqpay.ua/api/3/checkout">
  <input type="hidden" name="data" value="eyJ2ZXJzaW9uIjozLCJhY3Rpb24iOiJwYXkiLCJwdWJsaWNfa2V5IjoiaTM1OTM3MjEzNjU2IiwiYW1vdW50IjoiNSIsImN1cnJlbmN5IjoiVUFIIiwiZGVzY3JpcHRpb24iOiLQnNC+0Lkg0YLQvtCy0LDRgCIsInR5cGUiOiJidXkiLCJsYW5ndWFnZSI6InJ1In0=" />
  <input type="hidden" name="signature" value="p69QirfYdheZszJEXNeJ/sJwTvY=" />
  <button style="border: none !important; display:inline-block !important;text-align: center !important;padding: 7px 20px !important;
  color: #fff !important; font-size:16px !important; font-weight: 600 !important; font-family:OpenSans, sans-serif; cursor: pointer !important; border-radius: 2px !important;
  background: rgb(122,183,43) !important;"onmouseover="this.style.opacity='0.5';" onmouseout="this.style.opacity='1';">
  <img src="https://static.liqpay.ua/buttons/logo-small.png" name="btn_text"
  style="margin-right: 7px !important; vertical-align: middle !important;"/>
  <span style="vertical-align:middle; !important">Оплатить 5 UAH</span>
  </button>
  </form>
  Наши партнеры