Увага! В суботу, 20 квітня 2024, відбудуться профілактичні роботи на системі чатів. Можливі тимчасові затримки. Для термінових питань телефонуйте на гарячу лінію: 0-800-30-50-24. Дякуємо за розуміння! [/types]
Мова
  • uk
  • en

Профілактичні сервіси

  1. Головна
  2. /
  3. Профілактичні сервіси
Профілактика — попереджувальні заходи для підтримки пристроїв та обладнання у справному або працездатному стані. З часом експлуатації пристрій зношується, забруднюється та в результаті виникає ризик, що він вийде з ладу та перестане працювати. Тому SUPPORT.UA створив для вас сервіси, які здійснюють профілактичні роботи з пристроями, таким чином продовжуючи їх життя та працездатність.
Services
Дивіться відео
Сервіси
Профілактика кавомашини

Забезпечте довготривалу та ефективну роботу вашої кавової машини з нашим сервісом «Профілактика кавомашини». Наші фахівці виконають комплексне очищення від накипу, кавових масел, а також дбатимуть про бездоганність робочого блоку. Отримайте безкоштовну доставку пристрою, надійну та якісну обробку вашої кавової техніки. Важливий крок до смачного кавового досвіду!

Детальніше
Профілактика ноутбука

Профілактика — попереджувальні заходи для підтримки пристроїв та обладнання у справному або працездатному стані. З часом експлуатації пристрій зношується, забруднюється та в результаті виникає ризик, що він вийде з ладу та перестане працювати. SUPPORT.UA вирішив цю проблему, створивши сервіс "Профілактика ноутбука", таким чином продовжуючи життя вашому пристрою.

Детальніше