[/types]

Preventive services

  1. Home
  2. /
  3. Preventive services
Prevention is preventive measures to keep devices and equipment in good or working condition. Over time, the device wears out, gets dirty, etc as a result, there is a risk that it will fail and stop working work. That is why SUPPORT.UA has created services for you that carry out preventive work with devices, thus extending their life and performance.
Services
Watch video
Services
Профілактика кавомашини

Забезпечте довготривалу та ефективну роботу вашої кавової машини з нашим сервісом «Профілактика кавомашини». Наші фахівці виконають комплексне очищення від накипу, кавових масел, а також дбатимуть про бездоганність робочого блоку. Отримайте безкоштовну доставку пристрою, надійну та якісну обробку вашої кавової техніки. Важливий крок до смачного кавового досвіду!

Read more
Профілактика ноутбука

Профілактика — попереджувальні заходи для підтримки пристроїв та обладнання у справному або працездатному стані. З часом експлуатації пристрій зношується, забруднюється та в результаті виникає ризик, що він вийде з ладу та перестане працювати. SUPPORT.UA вирішив цю проблему, створивши сервіс "Профілактика ноутбука", таким чином продовжуючи життя вашому пристрою.

Read more